Manžel se ji snaží přitlačit ke zdi

Není žádn ý m tajemstvím, že cestování je největším koníčkem hvězdy seriálu Ulice Ljuby Krbové (61). Pro své výletování si ovšem rozhodně nevybírá žádné luxusní rezorty, nýbrž často i velmi exotická místa, na kterých není nouze o zážitky.

Nedávno ale měla pořádně nahnáno. Zůstala totiž na letišti v čínském Pekingu a nevěděla, co má dělat. „Měl mě někdo vyzvednout, ale nepřijel. Do toho mi zkolaboval mobil,“ prozradila. Ačkoli si nakonec podle svých slov poradila, její nepříjemný zážitek vůbec neměl potěšit staršího manžela Ondřeje Neffa (74).

Také vás může zajímat ...

Ten už údajně dlouho stojí o to, aby Ljuba více dbala na svou bezpečnost a vůbec nejraději by byl, kdyby byla co nejvíce doma a nemusel se o ni tak bát. Jelikož je výrazně starší, už se zdráhá s ní absolvovat zahraniční cesty a daleko víc by ocenil večerní rozjímaní u dobré sklenky vína a kvalitního filmu.

Ljuba si ale za žádnou cenu nedokáže představit, že by z ní měla být domácí „puťka“, a měla dát Neffovi jasně najevo, že se svého cestování nehodlá vzdát za žádnou cenu. A to ho mělo pořádně namíchnout, což způsobilo, že v jejich domácnosti už nějaký ten týden prý panuje dusno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...