Marta Vančurová: Zlomené srdce

Musí být silná, aby to všechno vydržela. Pokaždé kolem Vánoc si nejvíce připomíná všechny své prohry a bolístky, vzdoruje depresím, ale nikdy to nevzdá.

Krásná Marta Vančurová (69) zářila ve filmech Jáchyme, hoď ho do stroje či Smrt krásných srnců, pak na dlouhá léta zmizela z obrazovek kvůli boji s rakovinou. Zatímco se potýkala s nebezpečnou nemocí, čekala ji navíc ještě jedna rána.

Také vás může zajímat ...

Namísto aby ji dlouholetý partner podpořil, naopak ji opustil, a aby to nebohou Martu zabolelo ještě více, založil novou rodinu s expartnerkou Anety Langerové (30), Olgou Špátovou (33). Naštěstí Vančurová kvůli kruté diagnóze už dobře ví, jak je život vzácný a krátký.

Byly dny, kdy opravdu nevěděla, jestli se ráno probudí. A pak ji napadlo, že to přece nevěděla nikdy. Velmi ji to osvobodilo a už se tím úplně přestala zabývat. Podstatné bylo vědomí, že chce bojovat, že to nevzdá.

S kameramanem Janem Malířem (68), s nímž má syna, žila dlouhých dvacet let. Nejspíš nenesla lehce, že se mu letos narodila dcera. Ale zvládá to: vaří, uklízí, raduje se z vnoučat. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...