Michaela Kuklová: Trápí ji krutý nedostatek peněz!

Herci prý nemají tolik peněz, jak si lidé myslí!

Nestárnoucí herečka Michaela Kuklová (49) má finanční problémy. Může za to herectví, protože podle ní, je velmi těžké se jím celoročně uživit. A má pravdu, protože s něčím takovým se v jejím oboru potýká leckdo.

Není zlato co se třpytí Možná se zdá, že být herečkou je práce snů, ale aby z toho člověk mohl žít, musí být opravdu dobrý a dostávat nabídky. „Je pár vyvolených, kteří se tím živí velmi, velmi dobře,“ svěřila se Kuklová.

Občas se ukáže na divadle.
Občas se ukáže na divadle.

Pak jsou ale tací, kteří jen přežívají. Což může sama Míša potvrdit. Divadlo a herectví prý u nás není jako někde v zahraničí, že za pár rolí má člověk vystaráno do konce života. Musíte se otáčet Pokud si tady chcete vydělat na pohodový život, musíte se otáčet.

„Já mám takový běžný průměrný plat,“ dodala Míša, která herectví tolik času obětovat nemůže, protože má doma osmiletého syna Romana, kterému se také musí občas věnovat. No, jak je vidět, není to jednoduché.

Také vás může zajímat ...
Místo práce se věnuje malému synovi.
Místo práce se věnuje malému synovi.

Nabídek hlavně ani tolik není. Nedávno se mluvilo o tom, že Míša měla moderovat show Farmář hledá ženu, ale z toho nakonec sešlo a nahradila ji Alice Bendová (43). Byla prostě dravější. Míšu teď na obrazovkách opravdu vidět není. A to je velká škoda. Musí to vzít pořádně do svých rukou!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...