Michaela Kuklová: V slzách! Co vzkazuje Pomejemu?

To, co se přihodilo bývalému manželovi, není Michaele Kuklové lhostejné. Sice jí Jiří Pomeje připravil svého času peklo na zemi a o jeho astronomických dluzích se jí i v noci zdálo, ale vzhledem k nejnovějším událostem je vše už téměř zapomenuto.

Také vás může zajímat ...

Křehká a přecitlivělá herečka se topí v slzách. Těžce nemocný exmanžel bojuje s rakovinou už poněkolikáté, a Michaele, která s ním třináct let žila, není jeho osud lhostejný. „Je mi moc líto, co se Jirkovi děje, v žádném případě mu to nepřeju,“ vzkazuje „princezna Jasněnka“ z pohádky režiséra Zdeňka Trošky (65).

„Přála bych mu uzdravení především kvůli té maličké, kterou má, a kvůli jeho rodině, protože má fakt úžasnou rodinu,“ smutně dodává krásná brunetka. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...