Michal David chce koupit dům u moře

Kdo umí, ten umí a kdo neumí, ten … Ovšem na Michala Davida (55) platí ta první část, protože si v poslední době žije jako v pohádce! A to především hlavně kvůli vydělaným milionům na účtu. Přestože spoustu svých peněz nastrkal do nepříliš úspěšného muzikálu Decibely lásky, má i jiné projekty, v nichž je jeho úspěšnost stoprocentní.

Rád totiž investuje a zhodnocené peníze se mu vracejí zpátky. A proto začal pokukovat po dalších možnostech, kam dál peníze uložit. Neuvěříte, pro co se rozhodl! „Přemýšlím o koupi domku někde u moře. Třeba na Kanárských ostrovech, třeba na Tenerife… Myslím, že nechat ležet peníze v bance je úplný nesmysl.

Nepřináší to žádný efekt, naopak, jen proděláváte,“ vysvětluje David.

Také vás může zajímat ...

Plánuje se snad odstěhovat do teplých krajin? Nebo se chce pojistit do důchodu a trávit zbytek života v nikým nerušeném klidu na terase své haciendy s výhledem na moře?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...