Miluše Bittnerová: Proč myslí na soudný den?

Herečka Miluše Bittnerová (41) přišla s šokujícím přiznáním. Jde o majetek dost morbidního rázu. A má to navíc jeden velký háček. Může doplatit na to, že nemá děti! S tak choulostivou věcí by se žádná jiná celebrita asi nesvěřila.

Herečka je ve věku, kdy by klidně ještě mohla založit rodinu a věnovat se mateřským povinnostem. Bittnerová ale místo toho myslí na svoji smrt! Alespoň soudě podle toho, že už má koupený hrob. I když to prý původně nebyl její nápad.

Také vás může zajímat ...

„Já si ho vlastně nepořídila sama. Ale dostala jsem ho od rodičů k narozeninám jako dárek,“ svěřila se. Přiznala, že ji takový dárek nejprve přivedl do rozpaků, potom se ale pro ten nápad nadchla.

„Co vám budu povídat, byla jsem z toho dost vedle, takový dárek si určitě přeje každý,“ říkala se smíchem. Později ale otočila. „Já sem za to ve finále ráda. Aspoň už mám jistotu, kde budu odpočívat.

Přecijenom to bude dlouhá doba, kdy tam budu ležet, tak aspoň vím, kde to bude. To je vlastně má jediná jistota,“ nechala se slyšet s tím, že hrob je v Hořicích. Ano, smrt patří k životu, smutnější je ovšem představa, že by dotyčný neměl milující děti, své pokračovatele, kteří by se o něho po jeho smrti v úctě a lásce postarali.

Jenomže v případě české Marilyn Monroe jsou potomci velkou neznámou. Už dlouho se herečka s přítelem snaží o miminko, ale zřejmě kvůli onemocnění štítné žlázy se stále ne a ne zadařit. Možná by Miluše měla vsadit na jiné cesty, jako je adopce nebo pěstounská péče.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama