Miroslav Šimůnek: Zkolaboval před zraky diváků

Moderol za každou cenu

Moderátor TopStaru MIROSLAV ŠIMŮNEK (39) prodělal náhlý kolaps přímo během moderování jedné nedávné akce v Praze. „Pan Šimůnek zničehonic zezelenal a začal říkat, že mu není dobře, což na něm bylo i vidět,“ uvedl zdroj, který byl na místě, s tím, že moderátor tvrdil, že je zřejmě přepracovaný. Přestože na tom nebyl Šimůnek viditelně dobře, snažil se za každou cenu moderovat dál.

Všichni, kdo ho ale viděli, tušili, že do devíti do večera nemá šanci vydržet. Nakonec se tedy nechal princ z pohádky Z pekla štěstí přemluvit a odvézt do nemocnice.

Později Šimůnek svůj kolaps potvrdil s tím, že se nechal odvézt do špitálu, kde mu lékaři udělali celou řadu testů.

Měl by zvolnit

Také vás může zajímat ...

„Naštěstí bylo všechno v pořádku,“ vysvětlil Mirek s tím, že mu bylo důrazně doporučeno, aby zvolnil, protože se s největší pravděpodobností jednalo o vyčerpání organismu. Podle našich informací se podobná situace, kdy se necítil dobře, u Šimůnka za poslední dobu opakuje. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...