Mléčné řezy

Suroviny:  7 vajec  8 lžic krupicového cukru  2 lžíce slunečnicového oleje  4 lžíce holandského kakaa  10 lžic polohrubé mouky  ¼ balíčku prášku do pečiva  máslo a hrubá mouka Na náplň:  125 g másla  4-6 lžic moučkového cukru  2 polotučné tvarohy  1 smetana ke šlehání

Postup: Vajíčka vyšleháme do pěny, přidáme cukr a olej a nakonec i kakao důkladně promíchané s moukou a práškem do pečiva a spojíme do těsta.

Také vás může zajímat ...

Máslem vymažeme a hrubou moukou vysypeme dva plechy o rozměrech zhruba 25×35cm a na každý dáme polovinu těsta. Pečeme při 180 °C asi 7–8 minut. Upečená těsta necháme vychladnout. Zatím si připravíme náplň.

Máslo vyšleháme s cukrem, pak postupně přidáváme tvaroh a nakonec zašleháme smetanu. Pak na jeden korpus namažeme náplň a druhým ho překryjeme. Dáme na minimálně 4 hodiny chladit do lednice, nejlépe však přes noc. Podáváme nakrájené.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...