Moje obavy o osud dcery uklidnil obraz z budoucnosti!

Slunce mi na chvíli zaslepilo zrak a když jsem otevřela oči, měla jsem vidění.

V době, kdy se cítíme špatně, dá nám vyšší moc dobrou zprávu.

Bylo to před šesti lety, kdy jsem prožívala trápení se svojí dcerou. Radka byla vdaná už deset let a nedařilo se jí otěhotnět. Dvakrát přišla do jiného stavu, ale bohužel to vždy skončil samovolným potratem. Tato situace pomalu vedla k neshodám v manželství. Bála jsem se, že Radka se rozvede a bude nešťastná.

Viděla jsem sebe samotnou!

Toho odpoledne mě na ulici zastihla bouřka, krátká, ale silná. Schovala jsem se u vchodu jednoho domu, ale stejně jsem dost zmokla. V závěru té bouřky vysvitlo sluníčko a nad městem se rozzářila duha. Ta mi zlepšila náladu, trochu pokaženou deštěm i neustálými obavami o Radčin osud. Na chviličku mě sluneční paprsky, odrážející se od mokré dlažby oslepily.

Také vás může zajímat ...

Zavřela jsem oči a jakmile jsem je otevřela, spatřila jsem něco neuvěřitelného: sebe samotnou, jak vedu za ruku asi čtyřletou holčičku. Nevěřícně jsem na ten obrázek zírala, než se pomalu začal vytrácet a pak už přede mnou opět byla jen zmáčená ulice. Dobře jsem si to všechno zapamatovala. Přemýšlela jsem o tom, jestli to nebyl nějaký vzkaz z budoucnosti.

Každopádně jsem tomu chtěla věřit.

V takovém případě by ta holčička byla mojí vnučkou.

Je to opravdu ona!

Řekla jsem o tom svém vidění i Radce. Jen se smutně pousmála a prohlásila, že by chtěla, aby to byla pravda. Měsíc nato mi prozradila, že je znovu těhotná. Protože se jednalo o rizikové těhotenství, musela zůstat na lůžku a později i pod dohledem v nemocnici. Vypadalo to, že tentokrát už všechno dobře dopadne. Věděla jsem, že se Radce narodí holčička a potvrdil to i obraz z ultrazvuku.

Dcera rodila císařským řezem, ale ona i dítě byli v pořádku. Dnes je vnučce už skoro pět let. Vypadá přesně tak, jak jsem to kdysi spatřila ve svém vidění po bouřce.

Věřím, že svět kolem nás je plný dobrých zpráv a znamení, pokud jsme schopni je vidět a přijmout!

Dana H. (55), Jihlava

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...