Munzar převedl modřanskou vilu

Osud dopřál velkému herci Luďku Munzarovi (+85) ještě jedny pěkné Vánoce s obětavou rodinou, ale už dlouho předtím pozoroval, že mu ubývají síly.

Proto už několik měsíců předtím převedl třípatrovou rodinnou vilu na dceru, herečku Báru Hrzánovou (47), a s ní i dvoumilionovou hypotéku, rozpočítanou do roku 2038, kterou si na vilu vzal patrně kvůli stavbě výtahu.

Také vás může zajímat ...

Zmíněná hypotéka ovšem tvoří jen zlomek ceny čtyřpodlažního domu, ve kterém žil s manželkou Janou Hlaváčovou (80), dcerou Bárou, jejím přítelem Martinem Trnavským (48) a Bářinou dcerou z prvního manželství Annou Dvořákovou (17).

Zatímco Jana Hlaváčová je dlouhodobě upoutaná na lůžko, na Báru přejde i vedení dobročinné Nadace Munzarových, v jejímž vlastnictví je větší část činžovního domu na pražských Vinohradech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...