Na výživné chce Vondráčková půl milionu měsíčně!

Rozvod se jim začíná měnit v nelítostný boj o každou korunu. Kdo vyhraje?

Nejprve se v rozvodové válce zpěvačky Lucie Vondráčkové (38) a hokejového útočníka Tomáše Plekace (35) mluvilo o šedesáti tisících na výživném pro oba jejich syny Matyáše (6) a Adama (3). Teď se začínají objevovat nové informace, že částka se už vyšplhala na pět set deset tisíc korun měsíčně.

A právě takovou sumu požaduje česká pop- star po svém stále ještě manželovi. Ten údajně randí s tenistkou Lucií Šafářovou (31). Plekanec zpěvačce místo toho nabízí pětadvacet tisíc na mladšího a pětatřicet tisíc na staršího synka a k tomu byt na Kavčích horách.

Také vás může zajímat ...
Šafařová

To je ale zřejmě Lucce málo. Prozradila to jeho nová právnička Lenka Radoňová. K tomu Lucka údajně žádá finanční kompenzaci za výchovu vlastních dětí, která ji stála na nějaký čas ztrátu kariéry. Přistoupí Tomáš na všechny její požadavky, nebo bude mít blondýnka smůlu? Možná by měla vzít zavděk jeho současnou nabídkou.

Podle sportovcovy právničky totiž Lucie nemá právo žádat rozvod v Kanadě, kde z toho ale kouká více peněz.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...