Našla Gregorová opravdu lásku, nebo je to přetvářka?

Skutečně ji miluje?

Hana Gregorová se svou novou láskou, Ondřejem Koptíkem.

Když se před pár týdny objevila tato dvojice na scéně, málokdo chtěl věřit, že jde skutečně o milenecký pár. HANA GREGOROVÁ (63) byla vždy temperamentní dáma. Ovšem že by si troufla na o 32 let mladšího kolouška?

Před necelými čtyřmi lety zemřela její životní láska. S hercem RADKEM BRZOBOHATÝM (†79) spolu byli více než tři desetiletí a právě kvůli Hance měl Radek opustit svoji slavnou manželku JIŘINU BOHDALOVOU (85). Po jeho odchodu Hanka truchlila týdny. Měsíce. Vlastně i roky, když odmítala uložit urnu s popelem svého zesnulého chotě. Málokdo věřil, že ještě najde vroucí lásku. Možná přítele.

S mužem, kterému je 32 let, ale nejspíš nemůže jít o vztah, kdy se oba jen vodí za ruce na procházkách po parku.

Nebo je vše jinak?

Také vás může zajímat ...

Pochlubil se on sám

Za odhalení vztahu může právě sám ONDŘEJ KOPTÍK (32), který na své sociální síti zveřejnil snímek s Hankou a vše měl okomentovat slovy, že mu jeho nová láska za to nejspíš vyčiní. „No asi mě zabije, že jsem to sem dal.“ Jestli temperamentní Gregorová doma běsnila, to nevíme, na veřejnosti se ke svému příteli ale hrdě hlásí.

Dokonce spolu vrkali na svatbě Hančina syna ONDRY BRZOBOHATÉ- HO (33) s TÁŇOU KUCHAŘOVOU (28), kde na sebe pomalu strhli víc pozornosti než samotní novomanželé.

A1
Radek by měl ze vztahu prý radost.

Ženáč s dětmi

Vztah Gregorové a Koptíka stále ale vyvolává spoustu otázek. Například tu, že pokud měl o mnoho let mladší milenec Gregorové obavy, že mu Hanka vynadá za to, že zveřejní jejich soukromí, tak proč tak učinil? Chtěl se zviditelnit? Na sociální síť neváhal přidávat další snímky se členy slavné herecké rodiny. Opravdu je pro něj tak důležité chlubit se tím, do jaké vybrané společnosti se dostal?

Koptík, který je navíc ženatý a má dvě děti, se měl podle všeho vždy rád. Na sociální síť umísťuje své fotografie, kde pózuje jako model, ostatně před několika lety zkoušel uspět v soutěži Muž roku.

Teprve ale až šance zvaná „Hana Gregorová“ by možná mohla být jeho vstupenkou do velkého světa showbyznysu.

A3
Bude takhle vypadat svatební hostina „Svatby Gregor 2“?

Co ji rozpálilo doběla?

I proto se nabízí otázka, jestli jde o regulérní vztah nebo kalkul. Co by z toho ale měla Gregorová? Pověst samice, která ještě zvládne o tolik let mladšího zajíčka? „Když má chlap o 40 let mladší ženu, tak ho všichni obdivují a je to úžasný, a když je to naopak, tak je to hrozný a každý se nad tím podivuje,“ řekla k celé záležitosti Hanka a má pravdu.

Ne že bychom jí lásku nepřáli, obavy přátel Hanky z toho, že ji chce mladý muž využít jen ke svému prospěchu, jsou ale stále slyšet. Ostatně Koptík i na svatbě Ondry nedržel jazyk za zuby a v jednu chvíli připustil, že by měl mlčet, jinak doma zase dostane vynadáno. Když tedy ví, že se jeho milé nelíbí, jak si pouští pusu na špacír, proč to dělá?

Je zvláštní, že rázná Gregorová se nad takovým chováním, nad nimž jiní kroutí hlavou, nepozastavuje.

Neřeřeší, co si kdo myslí

Nutno uznat, že Hanka dnes vypadá skvěle. Možná má Koptíka jen naoko jako milence, možná s ním sdílí opravdu vše, co k zamilovanosti patří. Ostatně, když Radek zemřel, přiznala, že spolu sdíleli vše intimní i po 30 letech vztahu. Bylo by s podivem, kdyby otěže ve vztahu nedržela právě ona a druhá míza jí zamotala hlavu natolik, aby se nechala balamutit.

Hanka je žena, která je srovnaná se životem, spoustu věcí už neřeší, protože ví, co je v životě podstatné a co naprosto nevýznamné. Pokud si chce užívat, možná přihmouří oko nad tím, že její partner ze vztahu chce i něco vytěžit. A jestli dojde ke svatbě, jak měl Koptík prohlásit?

Snad má Hanka vše pod kontrolou, aby si za pár let neříkala, že se měla poohlédnout po někom, kdo by myslel víc na ni, než aby upozorňoval neustále na sebe. Vzhledem k jejímu temperamentu věříme, že to je ona, kdo je ve vztahu kapitán, a i kdyby si partner myslel něco jiného, rychle ho vyvede z omylu.

Ostatně Koptík sám naznačil, že někdy je to u nich doma hodně divoké.

A2
Opravdu si i syn Ondra myslí, že Koptík má jen ty nejlepší úmysly?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...