Našla si milence na natáčení?

Ne každého by bavilo denně řešit neshody a dohady s partnerem. Do této skupiny se pravděpodobně řadí i herečka Sandra Nováková (37), kterou můžeme znát především z nemocničního seriálu Modrý kód. Její přítel, režisér Vojtěch Moravec (32) má být dominantnější, a některé věci zkrátka musí být podle něj.

Sandra to dlouhou dobu chápala a nedělalo jí to až takový problém partnerovi vyhovět. Bylo pro ni hlavní, že jsou s jejich synem Mikulášem (4) spokojená rodinka. V poslední době se to ale mělo začít vymykat kontrole.

Také vás může zajímat ...

Začal na ni žárlit

Moravec totiž začal na svou partnerku žárlit. Čas od času si jako každá herečka musela zahrát nějakou tu milostnou scénu, ve které se například líbala s kolegou. Na to se ale Vojtěch díval jen nerad, a to i přesto, že je filmový režisér, takže sám moc dobře ví, jak to chodí.

U jeho partnerky je to ale něco jiného. Nedávno ho naštvalo, když Sandra se svým hereckým kolegou Ondrou Rychlým (27) musela sehrát vášnivou líbací scénu, a to právě v seriálu Modrý kód.

Scéna vyšla hned na první klapku, čímž se chlubil právě Ondra. To Vojtu ještě víc rozhodilo, a nejspí š ohledně toho měli doma se Sandrou výměnu názorů. Jí už ale očividně nebaví partnerovi ve všem vyhovovat, a začala to asi řešit po svém.

Rozumí si s kolegou

Sandra se začala o trochu víc bavit, a sem tam zajde s partou ze seriálu na vínko či jen tak do hospody na kus řeči. Předtím se většinou vymlouvala, že musí domů za synem či za partnerem, ale teď už se zřejmě naučila udělat si čas pro sebe. Nevysedává někde do ranních hodin, protože je přeci jen matkou a za synem se jí stýská, ale čas od času se ráda odreaguje.

Nejblíž je jí údajně kolega Ondřej Rychlý, se kterým si má snad vždycky co říct. Ondra je totiž taky tatínek, ale otázkou je, zda si kolegové skutečně povídají jen o dětech, nebo je v tom něco víc..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...