Nemoc mu zabránila dělat to, co měl rád!

Herec ze seriálu Ulice Pavel Nový (70) neustále žije minulostí a často si posteskne, že už se dlouhé roky nemůže plně věnovat tomu, co ho naplňovalo. Řeč je o sportu, který dnes dělá jen okrajově, protože má údajně při větší zátěži velmi silné bolesti kloubů! „Bohužel musíme v mém případě mluvit o sportu už jen v minulém čase,“ posteskl si herec.

Jenže v jeho případě to není jen kvůli vysokému věku, který by mu ani nikdo nehádal, ale především za to může vážná nemoc, kterou před lety prodělal. Kdysi ho totiž při dovolené v Egyptě štípl komár a Pavla nakazil nebezpečnou západonilskou horečkou. Herec zcela ochrnul, a dokonce hrozilo, že zemře. Nakonec se ze všeho vylízal, ale už se nemůže nadále věnovat milovanému sportu.

Také vás může zajímat ...

A to je pro chlapa jeho založení přímo katastrofa!

Dnes už podle kamarádů Pavel na své sportovní aktivity docela rezignoval a smířil se s osudem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...