Nemocný Postránecký poslal smutný vzkaz

Nedávno podstoupil nebezpečnou operaci břicha a už se herec Václav Postránecký (74) hrne zase zpátky do Stavovského divadla. On sám přitom na nějaké velké výstupy před mraky diváků rozhodně nevypadá. Herec totiž razantně zhubl a vypadá velmi unaveně.

Místo aby pověsil hraní na hřebík a v klidu se doma zotavoval, očividně se nemůže dočkat návratu do Stavovského divadla, kde byl zatím viděn alespoň jako čestný host na jubilejní repríze hry Audience u královny. „Nechci se skrývat ani stranit veřejného zájmu,“ vzkázal svým obdivovatelům představitel několika českých seriálů.

Také vás může zajímat ...

Na druhou stranu ale dodal, že potřebuje ještě stále načerpat nové síly v soukromí a se svými nejbližšími. Není ale pro něho takové poletování venku mezi lidmi velkým rizikem?

Nezbývá než doufat, že brzy zotaví a porazí nemoc, která ho trápí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...