Neuchovávejte kosmetiku příliš dlouho

Když rtěnka nevoní

U rtěnek a lesků je to celkem jednoduché. To, že už překročily dobu svojí trvanlivosti poznáte tak, že k nim přivoníte. Pokud se vám jejich vůně nebude zdát příjemná, nebo dokonce při samotném otevření víčka budou mít nepříjemný zápach, raději je vyhoďte a v žádném případě si jimi nenatírejte rty.

Také vás může zajímat ...

Vůni si raději schovejte

Věděla jste, že vůně byste si raději měla schovávat před světlem? Nejvíce záleží na tom, kolik alkoholu v sobě ta která vůně obsahuje. Čím více, tím vám vydrží déle. Ale i vůni, která má v sobě dostatek alkoholu není dobré příliš dlouho šetřit a skladovat.

Po čase totiž změní lehce svou vůni a žlukne. Dejte ji spíš na stinné místo někam do skříňky.

Nesnažte se s ní šetřit

U řasenek na oči je to hodně podobné. Při denním používání vám vydrží maximálně tři měsíce a to je také její ideální doba spotřeby.

Je na ní dobré to, že jí po době spotřeby v podstatě není možné dál používat, protože ztuhne a někdy se v ní začnou ještě tvořit hrudky. V takovém stavu pak ani nevypadá hezky a řasy se vám akorát lepí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...