Noid Bárta: Bude dvojnásobným otcem?

Tak to by byla vtipná hříčka osudu. Zpěvák Václav Noid Bárta (38) je názorným příkladem toho, jak se muž může stát otcem dítěte bývalky, se kterou už dávno intimně nežije. Jde o jeho expartnerku, stále ještě manželku, modelku Gabrielu Dvořákovou (29).

Ta čeká dítě se svým současným přítelem podnikatelem Petrem Švamberou. Háček je v tom, že Noid s Dvořákovou ještě pořád nejsou rozvední, tudíž jsou stále právoplatnými manželi. Pokud se tedy modelce narodí potomek, podle zákona bude oficiálním otcem stávající manžel, tedy Noid.

Také vás může zajímat ...

A ničemu by nepomohlo, ani kdyby se nyní rozvedli. Platí totiž ochranná lhůta 300 dní, ve které se za otce považuje bývalý manžel. Stane se tak snad zpěvák nedobrovolně podruhé tátou? Z toho by asi neměl radost nikdo ze zúčastněných.

Bárta ani Dvořáková si z toho však prý hlavu nedělají. „Myslím, že je to otázka jen nějakého papírování,“ říká Noid s klidem. Věří, že se všechno vysvětlí a uvede na pravou míru. Rozhodně ale Dvořákovou, jejího partnera i Noida čeká nejspíš zdlouhavé chození po úřadech a předkládání nejrůznějších lesjter.

Ještě že spolu všichni dobře vycházejí. Noid Gabriele přítele dokonce osobně schválil. Sám už žije s novou láskou, Eliškou Grabcovou. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...