Normální pokožka chce udržovat

Ani normální pleť by se neměla zanedbávat. Voňavá péče jí dodá všechny potřebné vitaminy, hydrataci, ochranu a zdravý vzhled.

Bylinková mast

Potřebujete:

Také vás může zajímat ...
  • 150 g kokosového oleje, 1 lžičku kopřivy, 1 lžičku heřmánku, 1 lžičku přesličky a 1 lžičku 60–70procentního lihu.
  • Postup: Kokosový olej rozpustíte ve vodní lázni, a jakmile začne bublat, přisypete do něj bylinky. Necháte je 3 minuty povařit. Potom odstavíte a dáte na 6 hodin odpočívat. Následně směs jemně přihřejete, přecedíte, přimícháte líh a všechno řádně přešleháte ručním šlehačem. Mast skladujte v lednici, kde vám vydrží až dva měsíce.

Rooibosová mast

  • Potřebujete: 150 g kokosového oleje, 2 lžíce sypaného červeného rooibosu, 1 lžičku lihu.
  • Postup: Kokosový olej rozpustíte. Když začne probublávat, přisypete do něj rooibos. Vše nechte opět 3 minuty povařit. Poté směs na 6 hodin odstavte. Dále postupujte stejně jako u prvního receptu. .
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...