Obrovské zklamání Zlaty Adamovské

Až moc se těšila

Zlata Adamovská neměla ze setkání takovou radost, v jakou doufala.

Jedna z našich předních hereček ZLATA ADAMOVSKÁ (57), která je známá také tím, že už roky propůjčuje v dabingu svůj hlas americké hvězdě MERYL STREEP (66), prožila životní zklamání.

A jednalo se právě o hollywoodskou herečku, se kterou měla Adamovská konečně příležitost se osobně setkat. Jenže namísto příjemného povídání s milou dámou, jak si jí pravděpodobně všichni představují, přišla studená sprcha. Když se totiž ke světem milované herečce dostala přes všechny její bodyguardy, vypadalo to, že na nějaké seznamování nemá příliš náladu. „Nebyla vyloženě nepříjemná, ale zdálo se, že nasadila takovou tu vstřícnou pózu,“ vzpomíná Adamovská s tím, že jí hvězda filmu Ďábel nosí Pradu řekla, že ji ráda poznává, a prohodily spolu ještě dalších pár slov, než si šla zase každá po svých.

Trpí snad Meryl Streepová hvězdnými manýry?
Trpí snad Meryl Streepová hvězdnými manýry?

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...