Ondřej Ruml: Stále ho provází smůla

Muzikál, práce snů

Pracoval v lakovně, natíral balkony v Praze nebo jednu známou pekárnu.

Přestože je ONDŘEJ RUML (35) bezpochyby velmi talentovaný zpěvák, nedá se říct, že by měl na růžích ustláno. Než se mu podařilo prorazit v soutěži X Factor, kde na sebe upozornil, protloukal se, jak se dá. Soutěž mu sice otevřela dveře do světa showbyznysu a pomohla prorazit, přesto se zdá, že se mu stále lepí smůla na paty.

Ať dělá, co dělá, stále to není to pravé.

Vedení se nehodil

Svou práci snů odstartoval Ruml v muzikálech. Dlouho se tam však neohřál. „Hodně se tam točí pomluvy a intriky kvůli velké konkurenci, což mi nevyhovovalo,“ svěřil se Ruml, který na sebe zřejmě nejvíce upozornil v show Tvoje tvář má známý hlas. Nebyl by to však on, kdyby jeho cesta do oblíbené soutěže byla snadná.

Také vás může zajímat ...

Během letošní třetí řady Tváře vyšlo najevo, že se měl Ondřej objevit už v té druhé. Proč to nevyšlo?

Prý byl v předvýběru, ale jelikož je skladba soutěžících do jednotlivých řad dost složitá, tvůrcům se nehodil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...