Ozzyho Osbourna odkopla manželka. Zahýbal jí!

Slavný zpěvák Ozzy Osbourne (67, frontman skupiny Black Sabbath, vypadl ze svého rodinného sídla v Beverly Hills jako cukrář a několik dní o sobě nedal vědět.

Pak se ozval svým dětem a následně své manželce Sharon (67) poslal velikou kytici růží. Proč toto podivné chování? Ozzy už jako několikrát v životě bojoval se závislostí na drogách a alkoholu, takže mu manželka projížděla mobil, jestli nenajde nějaký podezřelý kontakt na dealery drog. Jenže našla úplně jiný kontakt, a sice na kadeřnici celebrit Michelle Pugh (45).

A zachycené esemesky svědčily o tom, že rozhodně nemá v péči pouze Ozzyho „háro“. Osbournovi jsou spolu už 34 let a už nejednou stáli na pokraji rozvodu, kdy např. před pár lety Sharon načapala rockera s jejich chůvou.

Také vás může zajímat ...

Přežije jejich manželství i tohle?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...