Pavel Zedníček: Stydí se za prsten?

Kam zmizel?

Snubní prsten už jednou ztratil. Teď ho raději nechává doma.

Za tři roky mu bude sedmdesát, ale to pro něj není důvod k tomu, aby nedal průchod svým citům a náklonnosti k ženám. Tedy teď už jen k jedné ženě. Letos se totiž PAVEL ZEDNÍČEK (67) oženil. Než ale na svatbu došlo, žil s HANOU KOUSALOVOU (53) dlouhých čtrnáct let! Svatba proběhla na slunné Floridě, na písečné pláži. Co víc si může člověk ve svatební den přát.

Jenže teď všechny zajímá, proč Zedníček nenosí svůj snubní prsten.

Do divadla jen bez snubáku

Že by jejich manželství utrpělo první trhliny? Nebo za tím vězí něco jiného? Samozřejmě nikomu tato skutečnost neunikla, a tak se ho novináři zeptali při první příležitosti. „Nenosím ho, protože bych ho ztratil, ale mám ho doma dobře schovaný,“ vysvětlil Zedníček s tím, že při představení musí prstýnek sundat a takhle už ztratil snubák, když ho měl poprvé.

Také vás může zajímat ...

Jen jestli už ho náhodou neztratil a nesnaží se to jen maskovat!

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...