Pavel Zedníček: Ženu raději nechal doma

Tajný románek?

Má rád krásné ženy. Ale jednu už má doma

Ještě neuplynulo ani půl roku od chvíle, kdy si herec a moderátor PAVEL ZEDNÍČEK (67) vzal svou životní lásku HANU KOUSALOVOU (54), a už prohání jiné! Naposledy byl viděn ve společnosti krásné a mladé modelky NIKOL NEJEDLÍKOVÉ (21). Co ti dva dělali spolu a jak je možné, že se k ní Zedníček tak měl? Omrzela se mu už manželka?

Co mezi nimi je?

Původně měla jít na křest nové knihy, jejíž titulní strana patří právě modelce Nikol, se Zedníčkem i jeho manželka, ale kvůli vedru se omluvila, že nedorazí. Ale to zřejmě nevěděla, jak se její manžel nechá mladou blondýnkou okouzlit. Je mezi nimi snad něco jiného, než že by šlo jen o náhodnou fotografii na přání fotografů?

Jak modelka, tak herec byli zajedno – zapózovali před fotoaparáty pouze za účelem společné fotografie do médií. Takže manželka Pavla Zedníčka si může oddychnout.

Také vás může zajímat ...

Zřejmě už ho ale samotného do společnosti hned tak nepustí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...