Pavouka ve snu viděti…

Sny jsou šifry našeho podvědomí. Zjistěte, co mohou znamenat

PAVOUK

Také vás může zajímat ...

Potká vás nějaká nevyhnutelná událost, která zasáhne váš život a se kterou si zprvu nebudete vědět rady. Všímejte si ale barvy a velikosti pavouka, který danou událost značí. To je velice důležité! Zatímco světlý pavouk má význam události pozitivní, u tmavého pavouka je to naopak.

Velké množství pavouků pak značí předzvěst nemilých věcí. Podařilo se vám pavouka usmrtit? Znamená to, že konečně překonáte svého nepřítele.

POLIBKY

Budete mít větší výdaje, na které nebudete připraveni, Může jít o náhlé rozbití něčeho cenného, například nějaký domácí spotřebič anebo auto. Dávejte si tedy pozor na své finance a zbytečně neutrácejte. Polibky mohou také značit, že postrádáte vášnivost a toužíte po fyzickém sblížení.

MIMINKO

Čekají vás nové zvyky a nový způsob myšlení. Zkrátka k vám přijde něco, v čem uvidíte velký smysl a budete mít potřebu to neustále rozvíjet. Značit to může ale i touhu po dítěti nebo potřebu se o něco starat. Čím častěji se sen opakuje, tím je touha větší.

SMRT

Je před vámi velká životní zkouška a doprovázet vás často může i strach z osobního selhání.
Sen také může poukazovat na přehnanou péči o druhé a zapomínání na sebe. Může to také znamenat, že pociťujete osobní pokles v určitém směru a nejste schopni obstát v úkolu, který je před vámi.

PES

Sen o psovi představuje obranný mechanismus, který si budujete. Představuje emoční bariéru chránící vás před nepříjemnostmi, jež přenecháváte na druhých. Sami tím však ale nad celou situací ztrácíte kontrolu. Zkuste se jí postavit čelem.

LÉTÁNÍ

Jste plni ambicí a očekávání budoucnosti. Pamatujte ale, že lehkovážnost se nikdy nevyplácí. Někdy sen o létání značí sexuální strádání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...