Jiřina Bohdalová: Peníze důležitější než vlastní život?

Sama se nedokáže rozloučit se slávou?

Jedna z nejlepších českých hereček Jiřina Bohdalová (87) sice zvládne hravě každou roli, kterou jí režiséři přidělí, ovšem v soukromím životě se tolik přetvařovat nedokáže. Hlavně pak, pokud jde o peníze.

Tvrdí se totiž o ní, že by si pro korunu nechala vrtat koleno.

Také vás může zajímat ...

Šetří na všem

Tak trochu veřejným tajemstvím, o kterém si štěbetají i vrabci na střeše, je to, že na společenské akce chodí hlavně kvůli rautům.

U těch prý vždy musí být první, a pokud ji náhodou někdo předběhne, pak se dokáže ozvat. Proslýchá se také, že se nestydí vzít si domů výslužku a užívat si dobrot i v pohodlí domova.

Chudáci řemeslníci

Jiřina si prý také nedávno měla na svou nemovitost pozvat řemeslníky.

Ti ji během dne požádali, aby jim uvařila kávu, s čímž herečka souhlasila, ovšem neodpustila si nevybíravé poznámky. Prý s tím nemá problém, ale až po pracovní době. Dřív si tak upocení pracanti dát pauzičku nemohli.

Sice se říká, že kdo šetří, má za tři, ale nic by se nemělo přehánět. Šetrná herečka i ve vyšším věku stále aktivně pracuje. Neměla by ale konečně nahromaděného jmění trochu využívat a něco pěkného si koupit, nebo si zajet na dovolenou? Vždyť její zdraví také není nejpevnější a kdo ví, jak dlouho jí dovolí na prahu devadesátky ještě něco podnikat.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...