Petra Hřebíčková: Nutí muže starat se o miminko

Být partnerem úspěšné ženy není jednoduché. Plavovlasá kráska Petra Hřebíčková (37) rozhodně patří mezi dámy, kterým se profesně daří. Jde z role do role, pamatujeme si ji ze seriálu Svatby v Benátkách.

Nyní září na plátnech kin v komedii Bezva ženská na krku, po boku Ondřeje Vetchého (54). Zato její soukromý život se může brzy ocitnout v ohrožení. Potlesk a sláva jsou příjemné, ale okrádají Petru o čas, který by jinak věnovala synovi Šimonovi (1) a jeho tatínkovi, Matěji Dadákovi (40).

Ostatně i Dadák je herec, ale nezbylo mu nic jiného, než stát ve stínu manželky a podřídit kariéru té její. Ale pozor, tohle muži obvykle těžce nesou. I malý Šimon by jistě ocenil, kdyby měl mámu častěji doma.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...