Petra Špalková: Kdo ji nutil k rozvodu?

Do spárů podvodného zdravotnického centra se dostala herečka Petra Špalková (43). Nikdy na to nezapomene. Na podivné praktiky jisté kliniky začali upozorňovat sami pacienti, kterým se jednání „terapeutek“ zdálo podivné.

Za svérázné rady si zvláštní zdravotnice přišly na pěknou sumu. Veřejnost utrpěla šok, když se zjistilo, že se jejich obětí stala i držitelka dvou Českých lvů. Špalková řekla, že na ni byl vyvíjen nátlak, aby se rozvedla, prý se jedině tak zbaví svých zdravotních komplikací.

Také vás může zajímat ...

Herečka se měla zúčastnit tří sezení ze čtyř. Čtvrté zrušila, přesto ho musela uhradit v plné výši. „Tradiční rodina nemá smysl,“ řekla jí terapeutka. „Bez toho, abyste se rozvedla, nelze pokračovat v léčbě.

“ .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...