Plekanec už má tenistku?

Vypadá to, že hokejista Tomáš Plekanec (35) má k rozvodu s herečkou a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (38) vážný důvod. Ten má jméno devětašedesáté tenistky žebříčku ATP Lucie Šafářové (31), která s ním chodí už několik měsíců a byli spolu už i poloveřejně na dovolené.

Věc praskla patrně tak, že Tomáš si několik fotek s Lucií č. 2 dal neopatrně na Instagram, odkud už je ovšem raději stáhl. Dnes už trénuje na campu s Montrealem, zatímco Vondráčková zůstává v Česku. Na vině krachu manželství budou zřejmě právě dlouhá odloučení, kdy zpěvačka často létala do Česka za prací a za rodiči.

Také vás může zajímat ...

Dělit se bude tučný majetek, v přepočtu 380 milionů korun, dva byty na Kladně, jeden v Praze na Kavčích horách, polovina domu na Kladně.

V zájmu dvou synků je, aby to proběhlo hladce, ale kdo ví?!

Lucie Šafářová
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...