Po osobním bankrotu skončil Taclík v nemocnici

Doplatil na to vlastním zdravím. Herce Marka Taclíka (44) poslední dobou trápila nevyřešená finanční situace. Problémy nechal dojít tak daleko, že si na něj kvůli dluhu ve výši dva a půl milionu korun došlápli exekutoři a málem přišel o střechu nad hlavou bytu, kde navíc žije s těhotnou přítelkyní Pavlou Růžičkovou (29).

Také vás může zajímat ...

Teď skončil na hepatologii v IKEM kvůli opakovaným problémům se slinivkou a játry. To samé ho totiž potkalo už před pěti lety. Tehdy se zařekl, že si dá život do pořádku. „Přišel malér se slinivkou a já jsem tenkrát umíral v nemocnici.

To umírání mi přišlo zbytečný. Nemůžu už chlastat do rána. Nemůžu chlastat vůbec,“ vzpomíná na nejděsivější chvíle v jeho životě sám Marek. Jenže uplynulo pár let a herec skončil na oddělení znovu. Naštěstí ho tentokrát po krevním testech pustili domů. Bude se víc hlídat?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...