Pokukuje Zdeněk Podhůrský po další mladici?

Opustí svoji přítelkyni?

Zdeněk Podhůrský si potrpí na krásné dámy.

Je známo, že mezi největší záliby herce a moderátora ZDEŇKA PODHŮRSKÉHO (57) patří dobré víno a mlaďounké blondýnky. Ačkoli jemu roky přirozeně přibývají, dívky po jeho boku nejenže nestárnou, ale vypadá to, že si pořád vybírá mladší a mladší.

Loni všechny překvapil, když do společnosti vyvedl novou přítelkyni VERONIKU (20). Věkový rozdíl 37 let ale zamilovaná dvojice očividně neřešila. Když se Zdeněk objevil na nedávné tiskovce k soutěži Dívka roku, jejíž finalistky jsou ve věku do šestnácti let, bez doprovodu své mladé partnerky, přítomní začali okamžitě diskutovat o tom, zda si nepřišel vybrat svou budoucí „oběť“.

Vzhledem k tomu, že Podhůrský se soutěží není nijak spjatý, a tak neměl k akci žádné závazky, vše nasvědčuje tomu, že se opravdu jen přišel podívat na hezké slečny. Velké finále se bude konat v Jičíně už 18. června, tak schválně, jestli se Zdeněk ukáže i tam.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...