Přitáhněte si to, po čem toužíte

Domácí magie je často opomíjena kvůli exotičtějším způsobům čarování. Nemusíte být zrovna čarodějka, a přesto můžete využít starých magických kouzel, které znaly už naše prababičky. Zkusíte to?

Domácí magie je často opomíjena kvůli exotičtějším způsobům čarování. Spousta úkonů v domácnosti byla nahrazena povinnostmi a my už často ani nevíme, proč se daná tradice udržovala. Přitom my ženy tvoříme v domácnosti ta největší kouzla a při úklidu si často srovnáme myšlenky a napadají nás řešení problémů, které nás trápí.

Také vás může zajímat ...

Je známo mnoho případů, kdy ženy viděly v mýdlových bublinách při praní prádla hrozící neštěstí, nebo dostávaly různé věštecké vize při světlech svíček, když bděly u nemocných dětí.

Šťastný domov

Prvek ohně – sporák by měl být od umyvadla co nejdále. Takto máte zajištěno, že energie v domě bude proudit co nejlépe. Vlastníte krb? Fotky členů rodiny by měly být vystaveny na římse. A i těch, kteří již nejsou mezi námi. Přidejte ochranný amulet, sošku anděla, či cokoliv, co znázorňuje vaší ochranou modlu.

Zapalujte tam svíčky, když potřebujete s něčím pomoci a také když má někdo z rodiny narozeniny, či významné výročí.

Bohatství a hojnost

Pokud jste ve finanční tísni, zapalte si každý čtvrtek zelenou svíčku potřenou olejem z Bazalky a poproste o pomoc. Peníze též můžete přilákat miskou rýže, kterou dáte ke vchodovým dveřím před bytem. Můžete si vyrobit i papírovou bankovku, kterou budete nosit v peněžence. Čím větší částka, tím lépe. Tím dáte Vesmíru i svému podvědomí jasně najevo, že chcete žít v hojnosti.

Tak začnete přitahovat peníze a bohatství. Nebojte se i přijímat dary, které dostanete od svého okolí.

Rozhodně je neodmítejte, odmítly byste tak hojnost!

Zdraví a dlouhověkost

Když jsme zdraví, cítíme se dobře a máme pocit, že svět je růžový a vše zvládneme. Na podporu zdraví a uzdravení v pondělí zapalte bílé a modré čajové svíčky potřené esencí z meduňky lékařské, která podporuje hojení. Přejte si stálé zdraví a uzdravení. Toto kouzlo lze aplikovat i na uzdravení domácích mazlíčků.

Bílá svíčka vás zbaví všech negativních energií a vyčistí jak vás tak i prostor ve kterém se nacházíte. Modrá svíčka spolu s meduňkou lékařskou podpoří proces hojení a uzdravení.

Po rituálu se budete cítit svěží a plní energie.

Věrnost partnera

Někdy se stane, že muži věrností neoplývají a my se tím trápíme. Aby se váš miláček netoulal po cizích ložnicích a způsobně se vracel do vaší náruče, nasypte mu pod stélku do bot trochu majoránky, nebo mu na oděv cákněte trochu majoránkové esence. Ta zajistí, že pro něj budete jen vy ta jediná.

Tímto kouzlem si zajistíte, že vaše drahá polovička se nebude toulat, tam kde nemá a s radostí se bude vracet k vám. Není divu, vždyť si uvědomí, jaký má ve vás jedinečný poklad, který jinde nenajde a jiné ženy pro něj přestanou existovat.

Dá se aplikovat i na ženy.

Pohoda v rodině

Pokud chcete mít doma harmonii a klid, pěstujte hodně fialových květin, např. fialky, levanduli. Tuto pohodu podpoříte i aromalampou do které po zapálení svíčky dáte tři kapky levandule, tři kapky šeříku a tři kapky meduňky. Toto kouzlo provoní váš dům a naplní jej klidem a harmonii. Vůně blahodárně působí na naše tělo i podvědomí.

Tímto kouzlem si zajistíte, že se veškeré nesváry rozplynou jako pára nad hrncem. Budete mít tendence řešit vše v klidu a souladu se svým okolím.

Tuto esenci můžete použít i jako parfém.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...