Přitahuje Sisa Sklovska katastrofy?

Měla na mále!

Sisa Sklovská.

Vysněná dovolená na Kanárských ostrovech dopadla pro SISU SKLOVSKOU (50) dost tragicky. Běžné prázdninové starosti, jaký si má pořídit opalovací krém nebo jaký model plavek si obléct, se rázem změnily v obavy o vlastní život.

Slovenská zpěvačka se chtěla, stejně jako řada dalších známých osobností, pochlubit na sociální síti dokonalým snímkem, a tak se rozhodla vylézt na vysokou skálu, aby za ní bylo krásně vidět průzračné moře.

„Najednou jsem viděla, jak na mě zuřivě mává celá pláž,“ popisuje začátek dramatického okamžiku s tím, že poté uslyšela dunění, a když se otočila, viděla, jak se na ní valí několikametrová vlna. Naštěstí se jí podařilo zachytit v díře ve skále, a tak ji proud vody nestáhl do moře.

Přestože z ní prý doslova stříkala krev a po těle má několik jizviček a pohmožděnin, může mluvit o velkém štěstí, že vůbec přežila.

Také vás může zajímat ...

A podobné nápady si jistě příště raději odpustí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...