Přiznala, kdo jí dal nejkrutější ránu

Stálice české a slovenské hudby Dara Rolins (46) sice působí spokojeně a vyrovnaně, ale ve skutečnosti to tak není. Sama zpěvačka promluvila o tom, že jí život udělil několik těžkých lekcí. Co pro ni bylo nejhorší? Překvapivě však nešlo vůbec o její vztah s bývalým partnerem Patrikem Vrbovským alias Rytmusem (42).

Také vás může zajímat ...

Už několikrát zpěvačka vysvětlila, že rozpad jejich vztahu nebyl ničím drastickým, jen ji mrzelo, že se rapper snažil hned, když si našel novou lásku, jejich společnou minulost anulovat, což jí připadalo nefér. Největší trable jí prý ale stejně způsobil otec její dcery Laury (11) Matěj Homola (46). „Víte, kdo mi fakt zlomil srdce? Matěj. Byl v mém životě jediný a hrozně to tehdy bolelo.

Byla to pro mě ohnivá láska,“ svěřila se Rolins.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...