Přiznala pravdu o svých plastikách

Patří mezí jedny z mála hereček, které doposud plastickou operaci nepodstoupily. O koho jde? Řeč je o zpěvačce Heidi Janků (56).

Ta sice zatím žádnou úpravu nemá, ale už o ní uvažuje. Heidi přiznala, že do budoucna se plastické operace nebo jiného zákroku estetické medicíny nebrání. Přestože zpěvačka na svůj věk ani trochu nevypadá a kdejaká dvacítka by jí mohla závidět, tak ani ona přírodě zkrátka neporučí.

Také vás může zajímat ...

Co všechno si chce nechat upravit? Jde hlavně o horní víčka a koutky úst, které si chce nechat zvednout. „Nedávno jsem zjistila, že si musím pomalu začít líčit oči jinak, než jsem zvyklá. Takže si myslím, že půjdu na nějakou konzultaci a horní víčka půjdou do nějaké úpravy,“ přiznala zpěvačka. Proti menším plastikám nic nemá.

Jediným důvodem, proč zatím každý zákrok odkládala, byl prý velký strach. Kdy nakonec půjde Heidi pod kudlu, ještě sama neví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama