Proč Gondíkova manželka tak žárlí?

Jako by nestačilo, že moderátor a hudebník Dalibor Gondík (48) je ze své náročné role tanečníka StarDance hubený už jako tyčka. Ještě musí čelit výčitkám své manželky, právničky Markéty Gondíkové (38).

Dalibor se kvůli náročnému tréninku už prakticky nezjevuje doma, takže mu přišla od ženy výhrůžná esemeska, že už si prý nepamatuje, jak vypadá. A to je vážné. Dalibor měl vždycky spoustu zájmů, moderuje, hraje, běhá, do toho divadlo, takže je paní Markéta celkem zvyklá, že je věčně v luftě, ale aby nechodil domů vůbec, to už je extrém.

Také vás může zajímat ...

Svoji roli může hrát i to, že žárlí na půvabnou Daliborovu tanečnici Alici Stodůlkovou (31), takže by jí zjevně udělalo radost, kdyby její manžel ze soutěže raději vypadl.

Nebyl by to první vztah, který by StarDance rozbilo!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...