Proč se božský Kája tak trestá a bičuje?

Národem milovaný Karel Gott (79) otevřel svou 13. komnatu a přiznal, že se k sobě chová velmi kriticky. Když se mu něco nelíbí, obviní bez problémů sám sebe! Veškeré negativní emoce dusí v sobě, přesto ten vnitřní tlak prostě nějak musí jít ven

. „Samozřejmě ne vždy se mi všechno povede. A když se nedaří, uvnitř sebe se přímo trestám a bičuji, ale naoko dělám, že jsem nad věcí,“ prozradil na sebe. Případné chyby bere jako možnost se poučit. „Někdy si říkám, že jsem se už spálil dost a dám si pozor. Jenže pak zase znovu vlétnu do té samé pasti,“ dodal s úsměvem. Negativní emoce si zakazuje.

Také vás může zajímat ...

Jak zahání smutek?

Muzika je pro Gotta vším, už jen díky energii, kterou skrze její tóny dává a přijímá. Karel má ale také svůj soukromý život, kdy si potřebuje odpočinout a nemyslet na nic. V takovém případě si zaleze do své pracovny ve vile na Bertramce a vezme do ruky štětec. Malování obrazů je podle jeho slov pro něj vytoužený a potřebný relax, kdy si utřídí myšlenky a může být obyčejně sám sebou.

V období, kdy bojoval se zákeřnou rakovinou, pro něj bylo malování obrazů ten nejlepší lék na zahánění smutku a strachu.

Co vyváděl svým milenkám?

Pokud jde o zpěvákovy fanynky, milují ho stejně celé generace i teď před osmdesátkou. Je na sebe dokonce tak kritický a přísný, že jeho milenky prozrazovaly, že je dřív, po milostných hrátkách v jeho ložnici pokaždé v noci opustil a až ráno se zase vrátil. Žádná ho po radostných hrátkách nikdy nesměla vidět spát.

Nesnesl, aby ho některá z milenek viděla spoceného, s přeleženými vlasy a slinou v koutku úst. Proto šel spát do jiné místnosti a ráno, po úpravě před zrcadlem, se k milence zase svěží vrátil. Je pro Mistra tolik důležitý vzhled i dneska? A proč se k ženám choval tak odtažitě? Všechno změnila až jeho manželka Ivana Gottová (42), s níž má dcery Charlotte (12) a Sofii (10).

Osm let žijí jeden pro druhého. Usínají vůbec spolu? Překousl už přehnanou péči o svůj vzhled? Někdo ho miluje, druhý nesnáší. Slavík si o tom myslí své, ačkoli je zřejmé, že ho to mrzí. „Strašné je, když je člověk všem lhostejný. Když o něm nepřemýšlejí, když říkají, že jim takzvaně nevadí.

Ti, kteří něco dokázali, se setkali s tím, že je buď milovali, nebo nesnášeli,“ okomentoval chování těch, kteří mu stále něco vyčítají a shazují ho.

Přehodnotil postupem času své priority?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama