Proč se fanynky navážejí do Dary?

Dnešní zpěvačky nemají lehký život, zdaleka už nestačí jenom umět zpívat, přesněji zpěv dávno není to hlavní. Své by o tom mohla vyprávět zpěvačka Dara Rolins (47), která s vypětím všech sil udržuje figuru a umisťuje pak důkazy své bezvadné postavy na Instagram.

Nedávno si udělala selfíčko na dovolené na Ibize a nic zlého netušíc lípla foto na obvyklé místo. Dočkala se ale obvinění, že si na počítači „vyrobila“ delší nohy. Částečně za to asi může póza, již na snímku zaujala.

Také vás může zajímat ...
Dara se ve svém věku za své tělo opravdu stydět nemusí!

„Chodidla a dlouhé, předlouhé stehno. Taková stylová žena se super figurou. Chjo, filtry s rozumem…“ poznamenala neznámá přispěvatelka.

„Žádný filtr, jen naklopení telefonu a úhel pohledu odspodu. Žádný záměr ani natahování končetin. Jednoduše náhoda. Sranda, na co vše bych měla při focení myslet. By mě jeblo,“ rozčílila se osudem těžce zkoušená Dara. Člověk se snaží prodat skvělou postavu a tisíce hodin ve fitku, a to má za to!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...