Proč už Cibulku v televizi nechtějí?

Býval jedním z nejúspěšnějších televizních moderátorů. Jenže těmto časům už odzvonilo. Dnes je Aleš Cibulka (39) na samém dně. Po čtyřech měsících rekonvalescence, kdy sbíral síly po svém zhroucení, se konečně vrátil do společenského života, především k pořadu Tobogan Českého rozhlasu.

Do televize se ale nejspíš hned tak nevrátí. Nemá o něj totiž údajně pražádný zájem. V pořadech na TV Barrandov si za něj už dávno našli náhradu. Naštěstí ale o něj projevila zájem Česká televize. „V poslední době mě potěšilo několik nových nabídek z televize, takže věřím, že se brzy objevím na jiné obrazovce!

Ale víc zatím nemůžu ani naznačovat,“ prozradil Cibulka.

Také vás může zajímat ...

Přesto je jeho situaci prozatím poněkud nejistá. Jaký pořad by měl moderovat a od kdy? Co když mu nakonec žádná z nabídek nevyjde? Byla by škoda přijít o jednoho z nejlepších českých moderátorů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...