Renč utáhl pípu a zklidnil slinivku

Poslední film režiséra Filipa Renče (51) o Lídě Baarové u diváků uspěl, režisér však pracovní vypětí, stres a mizernou životosprávu, kdy se nevyhýbal alkoholu, zdravotně odnesl. Viditelně mu otekl obličej a zvráščitěl, což byly projevy zánětu slinivky.

Nyní se po měsících na dietce vynořil s oplány na televizní seriál a film podle námětu Haliny Pawlowské (61) a vypadá o sto procent lépe! „Nepiju, snažím se sportovat, nepochlastávat,“ vysvětlil Renč.

Také vás může zajímat ...

„Blbý je, že když si člověk dává pracovní schůzky, tak to má pořád v kavárnách, a teď už tam opravdu piju kafe.“ Své prý s ním také udělal nový vztah s půvabnou Mařenkou, o které je ovšem režisér skoupý na slovo. Doufejme tedy, že mu rozhodnutí nepít vydrží, i když mu tzv. otrne.

Zkouškou bude letní karlovarský filmový festival!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...