Ringo Čech: Slova chvály, nebo drsná urážka?

Před ničím a nikým si servítky nebere

František Ringo Čech

Kontroverzní umělec FRANTIŠEK RINGO ČECH (73) je pověstný tím, co na srdci, to na jazyku. Známý bavič si zkrátka před ničím a nikým servítky nebere. Když chtěl naposledy pochválit moderátora ALEŠE CIBULKU (40), v jehož pořadu hostoval, udělal to způsobem sobě vlastním. Na svém webu stručně shrnul, co si o Alešovi a jeho způsobu moderování myslí. „Já mám Cibulku docela rád, líbí se mi na něm jeho nezakrývaná homosexualita, ale vadí mi trošku jeho přílišná srdečnost,“ pochválil Čech moderátora a zároveň si mu sel rýpnout do jeho sexuální orientace.

Je to všechno takový sladký

Čechovi zkrátka nevoní, že je ve svých pořadech Cibulka nekonfliktní a se známými osobnostmi se nesnaží veřejně prát jejich špinavé prádlo. „Je to všechno strašně sladký. Ale asi to patří k té sexuální orientaci,“ dodal bavič. Ještěže Cibulka Ringa dobře zná a jeho slova bere s nadhledem.

Také vás může zajímat ...

„To, co můj milý Ringo říká na svém webu, je velmi pochvalné a moc si toho vážím,“ okomentoval to Cibulka..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...