Rozpad vztahu Woodyho Allena a Mii Farrow odstartoval průšvih s nahými fotkami!

„Když přijde na lásku, tak i ti nejinteligentnější lidé podnikají ty nejméně rozumné kroky.“

Obsazoval ji do svých filmů, měli spolu adoptivní děti i vlastního syna, ale nikdy se nevzali. Vztah herečky Mii Farrow (75) a režiséra Woodyho Allena (84) po dvanácti letech vyústil do nečekaného skandálu!

Ačkoliv režisér Woody Allen (84) nikdy nepatřil k prvoplánovým ženským idolům, jeho soukromý život byl hodně pestrý. Ještě, než se stal slavným, stihl se dvakrát oženit a rozvést.

Také vás může zajímat ...

První mediálně ostře sledovanou partnerkou pak byla herečka Diana Keaton (74). S tou si bezvadně rozuměl a zůstali celoživotním přáteli i po rozchodu. Potom do života malého neurotického chlápka s brýlemi vstoupila chladná intelektuálka Mia Farrow (75).

Vztah bez společného bydlení

V době, kdy se dala s Woodym dohromady, měla za sebou Mia rovněž dvojí manželskou zkušenost. Dva roky prožila po boku legendárního zpěváka Franka Sinatry (+82), osm let pak byla ženou hudebníka Andrého Prévina (+89). Vždy se jednalo o výrazně starší partnery.

Také Woody byl starší, i když jen o deset let. Když Miu pozval Woody na oběd prostřednictvím své sekretářky, myslela si, že jí chce známý režisér jen nabídnout nějakou roli ve svém filmu. K tomu později také došlo, a ne jednou, tehdy se ale jednalo o soukromou záležitost.

Vztahu se Mia nebránila, do dalšího manželství se ale nijak slepě nehnala. S Woodym dokonce ani nezačala bydlet. Každý z nich si ponechal své soukromí na opačné straně slavného newyorského Central Parku a po celou dobu, kdy k sobě patřili, se pouze navštěvovali.

Nepřipadalo jí to podezřelé

Mia byla doslova sběratelkou dětí, a to jak vlastních, tak adoptivních. Během vztahu s Woodym se stala matkou čtyř dalších, přičemž jedno z nich bylo přímo od slavného režiséra a tři další osvojené. Mia netušila, že jedna z dcer, které adoptovala v minulosti, jí nakonec nemile překvapí.

Než k tomu došlo, prožívala po boku Woodyho dobré časy, a to i herecky. Onou adoptivní dcerou byla Korejka Soon-Yi (49). Rané dětství měla kruté, do šesti let byla dítětem ulice, bez rodičů a bez domova. Díky tomu, že se jí Mia ujala, se její život změnil o sto osmdesát stupňů.

Do asijské dívky se ale zakoukal Woody. Nejprve na tom nebylo nic podezřelého – Mia brala jako běžnou věc, že s její osvojenou dcerou tráví partner hodně času. Jenže pak zasáhla náhoda a herečka objevila při jedné návštěvě u Woodyho nahé fotky Soon-Yi.

Té bylo tehdy už 22 let, takže po zákonné stránce bylo vše v normě. Z partnerského hlediska to byl ale pro Miu podraz a ze společenského hlediska pro Woodyho velký skandál.

Pikantní bylo, že právě v době, kdy se všechno provalilo, hráli spolu Woody a Mia ve filmu Manželé a manželky dvojici, jejíž vztah se rozpadl. Poslední natáčené záběry asi příliš předstírat nemuseli!

Rozzuřená Mia se mstila!

Woody se svým vztahem k Soon-Yi dál netajil, prohlásil dokonce, že si mladou dívku vezme. Pak si chtěl Miu usmířit, ale to už nebylo možné. Touhle nevěrou, která proběhla vlastně přímo v rámci rodiny, si z ní udělal silného nepřítele na celý život. Samotná Soon-Yi se Woodyho zastala.

Novinářům řekla, že je plnoletá, nikdo s ní nemanipuloval a ani jí k ničemu nenutil – a že Woodyho nikdy nebrala jako otce, ani jako nevlastního. Mia samozřejmě odstřihla adoptivní dceru od všech finančních prostředků, což byl jen jeden z kroků rozzuřené herečky.

Woody si Soon-Yi o pár let později vzal a jsou spolu stále. Mia řádila jako mor: ze msty přejmenovala všechny děti, které s Woodym adoptovala. Jednu z dcer pak dokonce přesvědčovala, aby obvinila režiséra z toho, že jí v dětství pohlavně zneužíval.

Z tohoto mráčku naštěstí nezapršelo, žádný soud se nekonal. Woody o oné dívce prohlásil, že jednou pochopí, jak jí matka využila, protože dala přednost svému hněvu před jejím štěstím.

Už je příliš zkušený na to, aby šel ve vztahu do nějakého konfliktu!

Ať se Mia snažila Woodymu jakkoliv znepříjemnit život, jeho nový vztah se jí nepodařilo narušit. Woody je se svojí korejskou partnerkou spokojený. Líbí se mu, že je přizpůsobivá a má typickou povahu asijských žen, pro které je manžel středem.

O své místo ve vztahu s ní nemusí bojovat. Nezneužívá toho, na to je už příliš starý a zkušený, takže v manželství nehrozí žádný konflikt. Soon-Yi při Woodym stála i v poslední době, kdy proti němu rozpoutaly kampaň některé společnosti kvůli jeho údajným prohřeškům před lety.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama