Rozvod je velmi poznamenal

rodiče Martina mají starosti.

Při příležitosti zlaté svatby se manželé Jana a Viktor Preissovi rozpovídali o životě. Patří mezi nejstabilnější páry českého showbysnysu, přesto není jejich manželství dokonalé. Ani jim se nevyhnula nevěra, ponížení, lži, a dokonce nemanželské dítě. Herečka přiznala, že neměli daleko k rozvodu, přesto se ale rozhodla manželovi odpustit.

Až nyní prozradila, co ji k tomu vedlo a jak je možné, že spolu stále dokážou fungovat.

Také vás může zajímat ...

Zaplatil milence za mlčení

Na počátku 80. let se Viktor bláznivě zamiloval do jiné ženy a dokonce s ní měl dceru. „Matce tehdy dal peníze za mlčení a myslel, že to projde,“ vyzradil po mnoha letech na herce jeden z jeho kolegů. Své ženě se nakonec Viktor Preiss přece jen svěřil a řekl jí celou pravdu. Pro Janu to byl obrovský šok, přesto dokázala manželovi odpustit.

Nebylo to ale jen tak, trvalo to prý opravdu dlouho a musela zatnout zuby, aby zradu ustála.

Až nyní, po mnoha letech vyšlo najevo, co ji vedlo k tomu, aby od nevěrného manžela neodešla.

Chtěla ušetřit své syny

Málokdo ví, že Jana Preissová nevyrůstala v kompletní rodině. Když jí bylo osmnáct let, její rodiče se bouřlivě rozvedli a ona tím velmi trpěla a poznamenalo ji to prý na celý život. „Pro mě byl jejich rozchod velké trauma,“ přiznala herečka s tím, že se podle ní dá manželská krize řešit i jinak než rozvodem. Podobné trauma zažil i Viktor Preiss, kterému se také rozvedli rodiče.

On ještě navíc skončil kvůli jejich sporům v dětském domově. Právě tyto skutečnosti vedly herečku k tomu, že nakonec manželovi raději odpustila. Nikdy by si totiž nevzala na svědomí, aby synové Martin (46) a Jan trpěli jejich chybami.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...