S některými princi se (asi) nedá žít

Do manželství jsem vždycky vstupoval opravdově a pokaždé jsem věřil, že tentokrát vydrží.

Řekla bych, že mám obrovské štěstí na muže, kteří jsou krásní, zajímaví, a ještě k tomu mi dávají i syny,“ říkávala Simona Stašová. „Do třiceti jsem byl svobodný a užíval si života. Pak jsem to nějak zkazil a oženil se,“ tvrdil Pavel Trávníček. Manželé, kterým to spolu nevyšlo.

Říká, že měla ve svém životě spoustu úžasných mužů, ale nezůstala nakonec ani s jedním z nich. „No a co? Život je přece tak barevný a stojí za to žít ho, ať už s tímto mužem, nebo s jiným,“ krčila rameny herečka Simona Stašová. Herečka, která si vzala snad nejznámějšího českého prince. Pavla Trávníčka.

Také vás může zajímat ...

Rozvedli je rychle. Neměli děti

O pět let mladší dceru slavné herečky Jiřiny Bohdalové si vzal ve svých třiceti letech. „Do každého svého manželství jsem vstupoval opravdově a věřil jsem, že to vydrží,“ objasnil pohledný a žádaný herec svůj vztah k posvátnému vztahu manželskému. Ten se Simonou Stašovou nakonec trval pět let. Rozvedli je poměrně rychle.

Prý hlavně proto, že spolu neměli děti.

Nemohla žít ani s ním, ani bez něho

„Když jsme točili seriál Žena za pultem, docela se mi svěřovala,“ zavzpomínala kdysi Stašové herecká kolegyně Jiřina Švorcová. Jednou se dokonce stala náhodně svědkyní jejich dramatického telefonického rozhovoru. Hromy a blesky prý při něm létaly ze sluchátka po celé seriálové samoobsluze. „Říkala mi tehdy, že nemůže žít ani s ním, ani bez něho.

Byl to mezi nimi takový vzájemný souboj,“ dodávala Švorcová.

Prostě jsem chtěla žít v pohádce

„Vzala jsem si tenkrát prince. A s princi se se někdy hodně blbě žije,“ řekla poté herečka a dodala, že vinu za to, že jim to společně neklaplo, nehází jen na něj. „Já jsem prostě chtěla žít v pohádce a v pohádce žít nedá.“ Bylo to první a současně i poslední hodnocení jejich manželství, se kterým se kdy svěřila.

Ti, kdo měli možnost nakouknout pod pokličku jejich vztahu, ale tvrdili, že na vině byl přece jenom princ Pavel. Když se napil, choval se prý i ke svým princeznám agresivně.

A situace v rodině prý dávno překročila hladinu obvyklé Itálie.

Bylo to hezké období. Nelituji toho!

To Pavlu Trávníčkovi sice chvíli trvalo, než se vyjádřil, ale zase se rozpovídal daleko víc. A přitom vzal vinu na rozpadu pětiletého manželství na sebe. Žili prý v typickém hereckém manželství, kde vždycky jeden z partnerů převezme vůdčí žezlo a začne tomu druhému řídit život. A nejen ten herecký. „Naše manželství ale vydrželo pět let. To je docela dlouho,“ dodával. „Pak se to zkazilo.

Asi mojí vinou.

Ale bylo to hezké období a nelituju ho.“

Když se potkáme, dostávám záchvat smíchu

Možná i proto si vůbec nejdou z cesty, když je herecký osud svede třeba před kameru. Není důvod, proč by na sebe zle zahlíželi. Vše si prý už dávno vyříkali. „Simona je bezvadná. Nevím proč, ale když se potkáme, dostávám záchvat smíchu,“ líčí Trávníček. „Možná je to znamení, že to naše pětileté soužití přece nebylo úplně tak špatné.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Staré dobré časy

V pestré nabídce měsíčníku STARÉ DOBRÉ ČASY čtenáři najdou vzrušující příběhy ze soukromí českých i zahraničních hereckých a pěveckých legend nedávné minulosti.

Komentáře

reklama