Sesadí Jiřího Langmajera vlastní bratr?

Už mu šlape na paty

Jiří Langmajer.

Zdá se, že by se JIŘÍ LANGMAJER (50) měl začít bát o svou hereckou kariéru. Nahradit by ho mohl z fleku jeho mladší bratr LUKÁŠ (35).

Nejenže se mu po pracovní stránce daří, ale přiznává, že pro něj byl čerstvý padesátník vždy velkým vzorem, a tak se ho naučil skvěle napodobit, a dokonce vypiloval k dokonalosti i jeho hlas. Kdysi slavnějšího bratra dohnal během pár let i co se týče honorářů. Jeho jméno už je ve filmovém světě pojem a režiséři po něm určitě sáhnou, až budou potřebovat mladší verzi Jiřího. Ten ke svým padesátinám dostal roli ve filmu Seznamka, kde si prý zahraje sám sebe. Filmová role na tělo je přáním snad každého herce, snad tedy nebude poslední, která se mu u filmu splní.

Lukáš Langmajer.
Lukáš Langmajer.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...