Sestra Babeta skončí v Ordinaci?

Mnozí v jejím věku už se kochají vyhlídkou na blízký důchod, to si ale Bára Štěpánová (60) absolutně nemůže dovolit.

A naopak, pěkně ji vyděsily zprávy, že Ordinace bude muset projít omlazovací kúrou a jednou z obětí bude její sestra Babeta. Bez vysokých příjmů ze seriálu se totiž ona ani její manžel, hudebník Miroslav Barabáš (58), absolutně nemohou obejít, protože jejich výdaje za dosud nesplacenou vilu v Zákolanech u Kladna jsou rovněž vysoké.

Také vás může zajímat ...

„Víte, že přijdou složenky, a uvědomujete si, že nemáte na zaplacení, těžko můžete relaxovat. Hlava si neodpočine. Pořád si říkáte: Jak to zvládneme?“ stěžuje si herečka.

O jejím chystaném konci v nemocničním seriálu se psalo už nejednou, ale zatím všechno přežila, produkce z ní asi nechce udělat sociální případ. Jenomže jak dlouho to může takhle pokračovat? Vilu, která je táhne ke dnu, si pořídili už před 15 lety.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...