Sexy Krainová se zase předvádí, kde jen může

Zveřejňuje jednu hambatou fotku za druhou! Modelka Simona Krainová (44) se sice ani ve svých čtyřiačtyřiceti letech za svou postavu stydět nemusí, ale čeho je moc, toho je prostě příliš! Její facebookový a instagramový profil se totiž začíná kupit odhalenými fotkami pouze ve spodním prádle.

Někdy v horním dílu, jindy zase v kalhotkách. A aby tohohle zvrhlého chování nebylo málo, její manžel Karel Vágner ml. (42) jí v tom ještě podporuje svými komentáři. Nebo to snad dělá právě kvůli němu?

Také vás může zajímat ...

Modelka se brání, že to jsou všechno fotky, které propagují buď prádlo, nebo třeba stylový účes, ale to na tom, že se odhaluje a ukazuje tělo všem na odiv, nic nemění.

Udělá tomu konečně přítrž a pochopí, že to přehání, nebo naopak bude ještě víc provokovat? Zatím to vypadá na druhou možnost…

Dělá to na přání svého manžela?
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...