Seznamte se s nejlepšími omlazujícími přísadami!

Chcete si udržet svěží a mladistvý vzhled co možná nejdéle? Pak začněte používat přípravky s takzvanými anti-aging, neboli protistárnoucími složkami.

První příznaky stárnutí se většinou dostaví v podobě jemných vrásek kolem očí. Právě na jejich prevenci i redukci je skvělý koenzym Q10, který pokožku omlazuje, zpevňuje, rozjasňuje a celkově zlepšuje její vzhled. Přírodní koenzym Q10 má žlutooranžovou barvu, takže se nelekejte, že krémy, které jej obsahují, budou takto zabarvené.

Také vás může zajímat ...

Zahlaďte stopy

Házet flintu do žita nemusíte ani v případě, že už jsou vrásky na světě. Na již existují vrásky je perfektním pomocníkem retinol, který umí zahladit jemné vrásnění a nehezké linky v pleti a zlepšit a sjednotit i její tón. Zároveň pomáhá redukovat i pigmentové skvrny a do hloubky hydratuje pokožku.

Zázračné kyseliny

Kosmetické anti-aging přípravky musí obsahovat také kyseliny. Konkrétně se jedná o kyselinu hyaluronovou, která má silné hydratační účinky, umí regenerovat pleť, chránit ji před vnějšími vlivy a udržuje pokožku pevnou a pružnou.

Dokonce si umí poradit i se staršími a hlubšími vrásky a významně redukuje vznik nových. Podle posledních zjištění se osvědčila i v boji proti problematicky odstranitelným striím. Dalšími účinnými kyselinami jsou AHA a BHA kyseliny, které pomáhají obnovovat kožní buňky, zlepšují strukturu pleti a pokožku vyhlazují a zpevňují.

Přípravky s AHA kyselinami jsou určené pro normální až suchou pleť, s BHA kyselinami naopak pro mastnou a problematickou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...