Sharon Stone si dala inzerát na seznamku!

Blondýnka a hvězda kultovního filmu Základní instinkt Sharon Stone (61) si nedávno založila profil na známé seznamce Bumble (Náhodné setkání). Bohužel ale narazila. Nikdo totiž nevěřil, že jde o skutečný hereččin profil, a tak ji řada členů nahlásila, že se za slavnou krásku někdo jen vydává.

Provozovatel nakonec její profil zablokoval. „Někdo mne nahlásil, že to nemůžu být já! Hej, Bumble, jsem vyloučená? Nevyhazujte mě z úlu!“ napsala Sharon na sociálních sítích. Její příspěvek pobavil tisíce uživatelů.

Také vás může zajímat ...

Matka tří dospívajících adoptovaných synů přitom ještě před časem prohlašovala, že už chlapa nehledá. „Myslela jsem si, že zůstanu svobodná matka, jenže pak jsem si uvědomila, že s chlapem je to lepší,“ svěřila se Sharon, které účet obnovili.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...