Simona Babčáková: Sama samotinká

Rozvedla se v seriálu i v soukromém životě. Simona Babčáková (44) alias Renáta Tréblová z oblíbeného seriálu Ohnivý kuře je údajně opět sama. Podle zdroje z hereččina okolí se rozvedla po pěti letech.

Zkrátka Babčáková má, jak se říká, štěstí ve hře, ale smůlu v lásce. Zatímco její kariéra je na vrcholu a ona nejenže účinkuje v úspěšných seriálech a nouzi nemá ani o filmové nabídky, rozpadu manželství nezabránila.

Také vás může zajímat ...

S mužem, jehož jméno nikdy tato celebrita s výrazným nosem neprozradila a veřejnosti není známa ani jeho tvář, má dvě malé děti. Již nějakou dobu zřejmě žijí odděleně. Sama Babčáková mlčí, patří k těm herečkám, které si soukromí snad až příliš úzkostlivě úzkostlivě střeží.

Zato všichni, kdo se dívají na seriál, dobře vědí, že se její postava zákeřné mrchy Renáty rozešla s manželem Leošem, kterého představuje Josef Polášek (51). Ten si v seriálu po letech bojácného přikyvování konečně našel milenku.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...