Simona Krainová: Ostrá hádka s fanoušky

Svérázná Simona Krainová (50) to už opravdu přehání. Její vystupování na sociálních sítích je již za hranicemi dobrého vkusu. Důvod, proč rozdávala nevybíravé výrazy na všechny strany, je aplikace, která dokáže lidi na fotografiích zkrášlit prakticky k nepoznání.

Modelka ji pochopitelně s radostí využívá, vypadá tak na snímcích lépe než ve skutečnosti. Proto když zveřejnila fotografii, na níž má výstřih jako Brno, objevil se u ní komentář poukazující na to, že snímek je zkrášlen díky aplikaci FaceApp.

Také vás může zajímat ...

Tato nijak neslušná a strohá věta však rozpoutala peklo. Krainové ihned operativně přispěchala na pomoc její sestra Yvona (50), která začala pisatelku poznámky hrubě urážet. Vzápětí se do plamenné debaty přidala i sama světlovlasá modelka, byla rovněž útočná a bohužel i vulgární.

Otázkou zůstává, proč se pětačtyřicetiletá matka dvou dětí chová tak, jak se chová. Vždyť dělá ostudu i svým nebohým potomkům! S negativními komentáři musí přece počítat, a pokud je nehodlá ignorovat, což by bylo nejlepší, mohla by na ně reagovat elegantně a bez emocí.

To však zřejmě není v blondýnčiných silách. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...